Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Carpeto

Kim jesteśmy?

Marka Carpeto powstała w 2015 roku i od pierwszego dnia działalności koncentrujemy się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości po najniższych cenach. Sekretem naszych niskich cen jest sprzedaż na dużą skalę w modelu D2C. Początki marki to przede wszystkim owocna współpraca z największymi serwisami sprzedażowymi w zachodniej Europie. Wierzymy w magie Internetu i choć nasze produkty można spotkać w dobrych sklepach w Polsce i Europie to nie posiadamy stacjonarnych salonów sprzedaży - od 2021 roku rozwijamy własne internetowe kanały dystrybucji, a jednym z nich jest sklep carpeto.pl.

W naszym sklepie znajdziesz

Nasza oferta to ponad 20 000 dywanów ( liczba wciąż rośnie ) tkanych maszynowo, które oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej. Bierzemy udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach dzięki temu nasza oferta pokrywa się ze światowymi trendami z branży Home & Decor.

Historia firmy Carpeto

2015

Zaczynamy!

Rozpoczynamy sprzedaż na platformie ebay.de. Pierwszy miesiąc jest niezwykle owocny. Nim się obejrzeliśmy udało nam się zrealizować ponad 294 zamówienia. Pierwszym sprzedanym dywanem jest dywan dziecięcy (pozdrawiamy Astrid z Hanoweru!).

2016

Amazon? Dlaczego nie!

Skomplikowana weryfikacja nie była nam straszna – spełniliśmy wszystkie surowe wymagania. Poznajemy wskaźnik ODR, który mierzy zadowolenie klienta i od teraz towarzyszy nam już na co dzień. Nasza oferta jest dostępna na Amazon.de od lipca 2016

2017

Bonjour! Francja nigdy nie była bliżej

Wdrożone procesy magazynowe przynoszą pozytywne efekty - jesteśmy w stanie realizować zamówienia w czasie poniżej 24 godzin. To oznacza, że klient z Paryża, który złoży zamówienie w poniedziałek, może cieszyć się swoim zakupem już w czwartek.

2019

Umacniamy swoją pozycje

Jako sprzedawca plasujemy się w TOP10 pod względem sprzedaży i ilości produktów na europejskich rynkach Amazon.

2020

Inwestycje w IT

To już 5 lat! Wyposażeni w bagaż doświadczeń wdrażamy autorski system ERP, który okazał się strzałem w dziesiątkę. „Uszyty na miarę” system ERP nie tylko usprawnił naszą pracę, ale też pozwolił na lepsze zrozumienie i realizację potrzeb naszych klientów.

2021

Własny kanał sprzedaży Carpeto.pl

8 miesięcy prac, setki analiz i ponad 40 spotkań, udało się - sklep Carpeto.pl jest online.

Misja firmy Carpeto

Dostawa

Zapewnienie klientom szybkiej i niezawodnej dostawy dywanów na terenie całej Europy, aby zaspokoić potrzeby klientów w najbardziej dogodny sposób.

Oferta

Oferowanie największego wyboru dywanów o różnorodnych wzorach, rozmiarach i materiałach, aby zadowolić zróżnicowane gusta i preferencje klientów.

Platforma zakupowa

Udoskonalanie naszej platformy e-commerce, aby zapewnić łatwy, intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs, ułatwiający nawigację i zakup. Ułatwienie procesu wyboru dywanów poprzez dostarczenie szczegółowych informacji, zdjęć i opinii, które przyczynią się do podjęcia świadomej decyzji zakupowej.

Wizja firmy Carpeto

Innowacja, dostępność i zrównoważony rozwój w branży Home&Decor

Strategia

Zdobycie pozycji lidera w segmencie dywanów dzięki obecności we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dążymy do tego za pomocą stabilnej i zaawansowanej platformy e-commerce, która umożliwi klientom intuicyjne wyszukiwanie, porównywanie i zakup dywanów przez Internet.

Dostępność

Dostęp do szerokiej oferty produktów, ułatwiając tym samym klientom dokonanie wyboru idealnego dywanu, bez względu na lokalizację klienta. Nieustannie rozwijamy nasze rozwiązania i model biznesowy, szukamy przewag, które nas wyróżniają.

Zrównoważony rozwój

Systematyczne zwiększanie oferty o produkty przyjazne dla środowiska co zminimalizuje wpływ naszej działalności na planetę.

Zespół

Inwestujemy w ludzi i kulturę organizacyjną. Tworzymy wartościowe miejsce pracy dla zespołów, które są sercem naszej organizacji.

Gdzie produkujemy?

Turcja
Mołdawia
Belgia
Indie
Chiny

Magazyny Carpeto

Nie korzystamy z usług pośredników. Zamówienia wysyłamy bezpośrednio z naszych magazynów zlokalizowanych w centralnej Polsce o powierzchni przekraczającej 6 000 m2.

Inwestujemy w logistykę i systemy, które usprawniają pracę naszych magazynów dzięki temu stale poprawiamy wskaźniki, które w odczuwalny sposób przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Sprawdź dokąd wysyłamy

Od 2015 Roku zrealizowaliśmy ponad 400 000 zamówień do 21 krajów!

Finlandia
Szwecja
Estonia
Łotwa
Dania
Litwa
Irlandia Północna
Holandia
Polska
Belgia
Niemcy
Luksemburg
Czechy
Słowacja
Austria
Węgry
Słowenia
Francja
Włochy
Portugalia
Hiszpania

27000+ produktów
w ofercie

Średnio 100 tys. zadowolonych
klientów rocznie

21 krajów, do których
wysyłamy