Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

Chodniki podgumowane

Chodniki podgumowane - idealne do kuchni, na korytarz czy przedpokój

Antypoślizgowe chodniki dywanowe cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ oferują najwyższy poziom funkcjonalności i użyteczności. Są powszechnie stosowane w nowoczesnych aranżacjach domów i mieszkań oraz tam, gdzie na podłodze dominują deski, panele, gres lub płytki ceramiczne. Wszystkie te posadzki są piękne i eleganckie, ale niestety… łatwo się na nich poślizgnąć.

Chodniki podgumowane są niedrogim rozwiązaniem tego problemu. Nie pozbawiają podłoża praktyczności i ładnego wyglądu, a przy tym zwiększają wygodę użytkowania.

  • Chodnik podgumowany jest uzupełniony o specjalną antypoślizgowy spód, który zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się chodnika po śliskich płytkach czy panelach zapewniając bezpieczeństwo domownikom.
  • Odpowiednio dobrany model spełnia również funkcję dekoracyjną. Produkty w naszej ofercie są dostępne w wielu modnych wzorach i kolorach.
  • Chodnik podgumowany doskonale przylega do podłoża, minimalizując ryzyko przewrócenia się. Będzie świetną opcją do domów z dziećmi i osobami starszymi, które mają problem z poruszaniem się.
  • Są to chodniki posiadające niskie runo, dzięki czemu są one łatwe do utrzymania w czystości nawet w najbardziej eksploatowanych miejscach takich jak przedpokój czy korytarz.
  • Zabezpieczają podłogę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Podgumowany chodnik antypoślizgowy zabezpieczy Twoją podłogę przed kontaktem z wodą i błotem. Chroni posadzkę, zatrzymuje kurz i sierść zwierząt, a przy tym stanowi estetyczny dodatek do wnętrza. Oprócz tego jest bezproblemowy w czyszczeniu. Wykonany z włókien syntetycznych chodnik podgumowany wolno nasiąka płynami i nie traci kolorów pod wpływem częstego prania i promieniowania UV.

Chodniki antypoślizgowe w wielu wariantach kolorystycznych

Lubisz kolorowe dodatki? Szukasz czarnego chodnika do przedpokoju? A może chcesz nieco rozjaśnić kuchnię lub korytarz? U nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze nowoczesne chodniki podgumowane w wielu modnych barwach i odcieniach. Możesz zdecydować się m.in. na model geometryczny, w kolorze morza, ciemny i elegancki, albo jasny i optycznie powiększający pomieszczenie. Oprócz tego nasza oferta obejmuje także chodniki podgumowane na metry dzięki czemu można idealnie dobrać odpowiedni rozmiar do wnętrza.

CHODNIK DO KUCHNI ? CZEMU NIE!

Kuchnia to nie tylko serce domu, to także jedno z najmocniej eksploatowanych pomieszczeń. Chodnik do kuchni nie tylko ma za zadanie chronić podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi ale także ma za zadanie izolować nasze stopy przed bijącym od niej chłodem. Może on także stać się elementem dekoracyjnym, który uspójni aranżację kuchenną, wprowadzając do niej miłą i przyjemną atmosferę. Chodnik będzie dobrym rozwiązaniem do długich i wąskich pomieszczeń, w kształcie prostokąta, które często można spotkać w polskich mieszkaniach.

Warto zadbać o bezpieczeństwo w trakcie przyrządzania posiłków. Tutaj z pomocą przychodzą chodniki do kuchni antypoślizgowe ze specjalną powłoką, którą są pokryte od spodu. Zabezpiecza ona przed niekontrolowanym przesuwaniem się chodnika po podłodze i minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się. Dzięki temu pozostaje on w swojej niezmienionej pozycji przez cały czas.

Sprawdź powiązane chodniki