Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

Chodniki shaggy

Chodniki shaggy - włochate i nowoczesne dekoracje podłogowe do każdego pomieszczenia

Włochate, miękkie i przyjemne w dotyku chodniki shaggy to synonim komfortu, przytulności i ciepła. Ich puszyste runo i długie włosie idealnie pasuje do wnętrz, w których chcemy chronić stopy przed chłodną, twardą podłogą. Z powodzeniem zastępują klasyczne chodniki z krótkim i zbitym runem. Piękny, modny wygląd chodników shaggy sprawdzi się m.in. w salonie, sypialni, przedpokoju, czy na schodach.

  • Ich długie i gęste włosie sprawia, że modele z tej kategorii ocieplają pomieszczenie i chronią bose stopy przed chłodem.
  • Chodnik typu shaggy często kładzie się przy łóżku w sypialni, a także w przedpokoju, aby stworzyć miły, przytulny i ciepły klimat.
  • “Włochacze” można położyć np. na kafelkach, panelach, parkiecie tworząc efektowną dekorację podłogową.
  • Poza izolacją termiczną zapewniają również dobrą izolację akustyczną - wyciszają wszelkie odgłosy i hałasy.
  • Chodniki shaggy w jednolitym kolorze dopełniają aranżację, tworząc z nią harmonijną, spójną całość.
  • Ich runo jest trwałe, gęste i puszyste, a także ma właściwości elektrostatyczne dzięki czemu nie ulega odgnieceniom nawet podczas intensywnego użytkowania.
  • Modele z dłuższym włosiem pozwalają stworzyć relaksującą atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi dlatego cieszą się ona tak dużą popularnością.

Włochate chodniki shaggy na metry o wielu niezwykłych właściwościach

Produkty z naszego asortymentu są certyfikowane, tkane maszynowo, bezpieczne w użytkowaniu i nadają się do stosowania na ogrzewanie podłogowe. Ich niewielka waga pozwala na szybkie zwinięcie chodnika dzięki czemu można go w łatwy sposób wytrzepać z kurzu. Korzystając z naszej oferty, sam wybierasz preferowaną szerokość i długość chodnika wyrażoną w metrach bieżących.

Chodniki shaggy wykonane z polipropylenu są inwestycją na lata, gdyż cechuje je wysoki poziom odporności na zużycie. Mają doskonałe właściwości użytkowe. Ze względu na fakt, iż barwnik jest dodawany bezpośrednio do włókna podczas wytwarzania materiału, chodniki typu shaggy nie tracą koloru pod wpływem promieniowania UV.

Włókna syntetyczne dodatkowo nie przyciągają kurzu, odprowadzają wilgoć (będą odporne na powstawanie pleśni) i są bezproblemowe w czyszczeniu. Oczywiście korzystając z chodnika shaggy, warto pamiętać o jego regularnym odkurzaniu i usuwaniu plam. Wtedy będziemy mieć pewność, że zachowa swoją pierwotną formę i właściwości tworzywa.

Sprawdź powiązane chodniki