Chodniki

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. chodnik do przedpokoju grafitowy chodnik do przedpokoju grafitowy
  Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 64320
  od 62,99 zł w tym VAT
 2. Chodnik Do Przedpokoju Czarny Niebieski 64163 Chodnik Do Przedpokoju Czarny Niebieski 64163
  Chodnik Do Przedpokoju Czarny Niebieski 64163
  od 71,39 zł w tym VAT
 3. Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 63998 Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 63998
  Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 63998
  od 28,79 zł w tym VAT
 4. Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62898 Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62898
  Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62898
  od 33,59 zł w tym VAT
 5. Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62882 Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62882
  Chodnik Do Przedpokoju Szary Czarny 62882
  od 28,79 zł w tym VAT
 6. Chodnik Do Przedpokoju Brązowy Czarny 62857 Chodnik Do Przedpokoju Brązowy Czarny 62857
  Chodnik Do Przedpokoju Brązowy Czarny 62857
  od 28,79 zł w tym VAT

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Chodniki dywanowe znajdują swoje zastosowanie w korytarzach, holach lub na schodach. Nie tylko odmienią styl danego pomieszczenia, ale także wzbogacą aranżację w sposób elegancki i tradycyjny. Dzięki nim nie musisz przejmować się zimną, twardą i śliską podłogą. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich gości lub lokatorów już dziś. Oferujemy chodniki dywanowe wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Selekcjonujemy asortyment, tworząc ofertę dostosowaną do potrzeb wszystkim klientów – niezależnie, czy potrzebują oni tradycyjnych, czy nowoczesnych wzorów. W Carpeto udowadniamy, że połączenie wysokogatunkowych produktów i atrakcyjnych cen jest możliwe.

Chodniki dywanowe w przedpokoju, korytarzu lub na schodach w mieszkaniach i domach

Pozostawienie pustej podłogi na korytarzu może być nieprzyjemne dla użytkowników. Warto więc zastanowić się nad inwestycją w chodniki dywanowe, które rozwiązuje wiele problemów. W mieszkaniach i prywatnych domach możemy w ten sposób zminimalizować dyskomfort związany z kontaktem z zimną i twardą podłogą. Na schodach również ograniczamy ryzyko poślizgnięcia, co pozytywnie wpłynie na nasze bezpieczeństwo. Warto więc wykorzystać prezentowane chodniki dywanowe w każdym obiekcie. Będą miały one ogromne znaczenie dla naszego wspólnego komfortu.

Asortyment dla hoteli i pensjonatów

Chodniki dywanowe to definitywnie obowiązkowy element wyposażenia we wszystkich obiektach noclegowych. Pozwalają one wyeliminować hałas tupania przez przyjezdnych lub personel, gdy pozostali goście chcą odpocząć w swoich pokojach. Wykorzystaj ich potencjał i oferowane możliwości w maksymalnym stopniu.Niezależnie, czy szukasz produktu dla siebie i swoich bliskich, czy jesteś osobą odpowiedzialną za aranżację hotelu – w Carpeto znajdziesz stylowe chodniki dywanowe w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy satysfakcję każdemu, kto postanowi wykorzystać przygotowane przez nas opcje.