Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

Dywany z krótkim włosiem

DYWAN Z KRÓTKIM WŁOSIEM – PRAKTYCZNY DODATEK ARANŻACYJNY

Dywany krótkowłose to przeciwwaga dla popularnych modeli shaggy, czyli długowłosych “futrzaków”. Pomimo tego, że nie zapewniają takiej miękkości, jak zjawiskowe włochacze, to mają inne zalety, przemawiające za ich zakupem. Są nieocenione w każdym miejscu, w którym zależy nam na zachowaniu czystości i ograniczeniu ilości kurzu czy roztoczy. Krótkie runo to prawdziwy must-have dla alergików, którzy nie chcą w swoim otoczeniu wyłącznie gołych płytek i paneli. Idealnie więc sprawdzą się one w pokojach dziecięcych.

Dla kogo jest dywan z krótkim włosiem?

Dywan z krótkim włosiem kumuluje mniej zanieczyszczeń, w tym resztek jedzenia, szczątków roślin i owadów oraz kurzu, którymi żywią się roztocza. Ponadto są łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż modele długowłose, gdyż często wystarczy ich regularne odkurzanie.

Z tego względu dywan z krótkim włosiem to opcja dla osób, które chcą ograniczyć ilość potencjalnych alergenów w swoim otoczeniu. Jednak nie tylko - będą odpowiednie również dla osób lubiących wygodę i bezproblemowe sprzątanie. Krótkowłose runo można wyczyścić niemal tak samo łatwo, jak podłogi twarde.

DYWANY KRÓTKOWŁOSE W MODNYCH WZORACH I KOLORACH

Dywany z krótkim włosem nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie! Do wyboru jest cała masa modnych wzorów, kolorów i materiałów. W przypadku wspomnianych już alergików polecamy głównie modele syntetyczne, których nie brakuje w naszej ofercie. W niczym nie ustępują one tradycyjnym dywanom wełnianym i są dużo chętniej wybierane przez klientów dzięki swoim licznym zaletom. Są to produkty przyjazne również dla portfela, gdyż ich stosunek cena-jakość okazuje się niezwykle opłacalny.

Parametry dywanów krótkowłosych

Najlepszymi parametrami wyróżniają się dywany syntetyczne. Materiały, z których zostały wykonane są odporne na ataki grzybów, moli i nie zawierają składników stanowiących pożywkę dla roztoczy. W dużej mierze są to dywany, które można prać w pralce w niskich temperaturach ok. 30 stopni i które można umieszczać w pomieszczeniach z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym.

Ponadto dywan krótkowłosy jest elegancki, powszechnie wykorzystywany miejscach intensywnie eksploatowanych takich jak: salon, kuchnia, domowy gabinet czy korytarz. Może być to okrągły model lub praktyczny prostokątny, co pozwala na szybkie dopasowanie do praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Dywany z krótkim włosiem w naszym sklepie online

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy prawie 800 modeli dywanów z krótkim włosiem! Ze względu na swoje liczne cechy użytkowe oraz praktyczność są one chętnie wybieranym modelem pośród naszych klientów. Nic dziwnego, są to dywany trwałe, odporne i pasujące do niemal każdej aranżacji. Stworzyliśmy różne kategorie cenowe tak aby zadowolić każdego klienta. Zebraliśmy także dywany krótkowłose w popularne kategorie rozmiarowe tak aby jak najbardziej ułatwić wybór odpowiedniego modelu do pomieszczenia w którym ma się znaleźć.

Sprawdź rekomendowane kategorie