Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

O nas

Kim jesteśmy ?

Marka Carpeto Rugs® powstała w 2015 roku i od pierwszego dnia działalności koncentruje się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości w najniższych cenach. Sekretem naszych niskich cen jest sprzedaż prowadzoną na duża skalę.

Początki marki to przede wszystkim owocna współpraca z największymi serwisami sprzedażowymi w zachodniej Europie. Wierzymy w magie internetu i choć nasze produkty można spotkać w dobrych sklepach w Polsce i Europie to nie posiadamy stacjonarnych salonów sprzedaży - od 2021 roku rozwijamy własne internetowe kanały dystrybucji.

Bogata oferta

Nasza oferta to ponad 20 000 dywanów tkanych maszynowo, które oferujemy w szerokiej gamie rozmiarowej. Bierzemy udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach dzięki temu nasza oferta pokrywa się ze światowymi trendami z branży Home & Decor.

W naszym sklepie znajdziesz m.in Dywany Nowoczesne, Dywany Orientalne, Dywany dziecięce, Dywany Vintage, Dywany Shaggy, Dywany na zewnątrz oraz Dywany Sznurkowe.  

Logistyka

Nie korzystamy z usług pośredników - Zamówienia wysyłamy bezpośrednio z naszych magazynów zlokalizowanych w centralnej Polsce o powierzchni przekraczającej 6 000 m2. Inwestujemy w logistykę i systemy, które usprawniają pracę naszych magazynów dzięki temu stale poprawiamy wskaźniki, które w odczuwalny sposób przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Zdjęcia

Zdjęcia wykonujemy w naszym własnym studiu fotograficznym. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby w maksymalnym stopniu odwzorować rzeczywiste barwy i wzory produktów. Jeżeli mimo wszystko uznasz, że dywan nie pasuje – możesz go zwrócić w ciągu 100 dni, bez zbędnych pytań, a zrobisz to za pomocą prostego formularza ( https://carpeto.pl/formularz-zwrot )

Odrobina statystyki:

Od 2015 zrealizowaliśmy ponad 200 000 zamówień dla klientów w całej Unii Europejskiej.