Dywany BOHO

Produkty 1-36 z 69

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
 1. Dywan Grace 70039 Dywan Grace 70039
  Dywan Grace 70039
  od 94,99  zł w tym VAT
 2. Dywan Grace 69913 Dywan Grace 69913
  Dywan Grace 69913
  od 94,99  zł w tym VAT
 3. Dywan Grace 70025 Dywan Grace 70025
  Dywan Grace 70025
  od 94,99  zł w tym VAT
 4. Dywanik Bawełniany 50 x 90 cm Dywanik Bawełniany 50 x 90 cm
  Dywanik Bawełniany 50 x 90 cm
  od 18,90  zł w tym VAT

Produkty 1-36 z 69

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Dywany boho

Utrzymane w eklektycznym stylu dywany boho łączą w sobie naturalność, wygodę oraz swobodę w doborze wzorów, faktur i materiałów. We wnętrzach w utrzymanych w duchu boho zabytkowe meble stykają się z nowoczesnymi, designerskimi dodatkami. W takich aranżacjach znajdzie się miejsce na egzotyczne dekoracje, delikatne materiały, filmowe postery i folklorystyczne desenie.

Dywan do salonu boho daje szerokie pole do uwolnienia kreatywności. Może mieć rozmaite formy - od designu nawiązującego do motywów marokańskich i ludowych, po te bardziej współczesne, związane ze stylem skandynawskim (tzw. scandi boho).

Większość dywanów boho rozpoznasz m.in. po takich elementach, jak:

 • geometryczne wzory nawiązujące do egzotyki i motywów etnicznych: zygzaki, pasy, romby, desenie przypominające indiańskie materiały;
 • wyraziste sploty i delikatnie kontrastujące wzory;
 • orientalne lub pastelowe barwy, a także stonowane kolory w przypadku scandic boho: przełamana biel, odcienie brązu, czarne akcenty, subtelne odcienie czerwieni, zieleni i żółtego.

Dywan w stylu boho pozwala wprowadzić harmonię do wnętrza oraz nadaje aranżacji artystycznego i swobodnego charakteru.

Dywan boho: tam, gdzie etno spotyka nowoczesność

Dywany do salonu boho często uzupełniają dodatkowe elementy urozmaicające całość, np. sznurki lub frędzle. W naszej ofercie dostępne są zarówno modele z krótkim włosiem, (łatwe w czyszczeniu), jak i z wysokim runem (wyjątkowo miękkie i przyjemne dla stóp).

Dywan boho pasuje do egzotycznych pamiątek z wycieczek, ręcznie zdobionych figurek czy wazonów, a także naturalnych materiałów i roślinności. W takich aranżacjach liczy się różnorodność oraz wielobarwne tekstylia, wśród których szczególną uwagę zwracają właśnie wytwornie wykończone dywany w stylu boho. Dzięki nim łatwiej uzyskasz efekt wnętrza z duszą. To styl dla artystów, estetów i indywidualistów, którzy chcą podkreślić swoją osobowość poprzez estetykę pomieszczenia.