Wycieraczki

Produkty 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
  1. Wycieraczka Cięta na metry GIN 68832 Wycieraczka Cięta na metry GIN 68832
    Wycieraczka Cięta na metry GIN 68832
    od 71,80  zł w tym VAT
  2. Wycieraczka Cięta na metry GIN 68824 Wycieraczka Cięta na metry GIN 68824
    Wycieraczka Cięta na metry GIN 68824
    od 35,90  zł w tym VAT

Produkty 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wracasz do domu i chcesz odpocząć po ciężkim dniu pełnym obowiązków? Lepiej nie dokładać sobie pracy i nie brudzić podłogi w korytarzu od wejścia! Wykorzystaj do zabezpieczenia paneli lub parkietu wycieraczki do domu.

Dysponujemy modelami o zróżnicowanych rozmiarach, wykończeniach, wzorach i kolorach. Możesz bez problemu znaleźć w tej kategorii asortyment, który zaspokoi potrzeby lokatorów i gości – niezależnie, czy nieruchomość charakteryzuje się stylem nowoczesnym, czy tradycyjnym. Wycieraczki podłogowe również powinny być stylowe i dobrze dopasowane. Mieszkanie to w końcu Twoja wizytówka.

Wycieraczka przed dom w zabawnym wykonaniu.

Wycieraczki wejściowe do domu nie muszą być poważne i nudne. Mogą stanowić zabawny element wykończenia, który od razu poinformuje gości o Twoim poczuciu humoru. Posiadamy w swojej ofercie wycieraczki do butów z tradycyjnymi, żartobliwymi i interesującymi hasłami oraz grafikami. Dysponuje także standardowymi i stonowanymi produktami dla osób ceniących klasę i elegancję.

Wycieraczki przed drzwi do przedpokoju kontra dywanik

Wycieraczki pod drzwi wejściowe można spotkać przed każdym domem. Czy warto więc inwestować dodatkowo w wycieraczki do przedpokoju? Biorąc pod uwagę, że w deszczowe lub zimowe dni ciężko pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z butów, warto zabezpieczyć swoją podłogę dodatkowym produktem. Czy chodnik nie będzie lepszym rozwiązaniem? Wszystko zależy od wielkości Twojej nieruchomości i tego, jak często lokatorzy wracają do domu lub odwiedzają Cię goście.

Pamiętaj o tym, że zarówno wycieraczki zewnętrzne, jak i wycieraczki pod drzwi do przedpokoju, muszą być regularnie czyszczone. Gdy wykorzystasz sprawdzone narzędzia i preparaty, zadanie nie powinno sprawiać Ci kłopotu, czy zajmować dużo czasu. Dzięki temu natomiast zapewnisz wszystkim lokatorom i gościom czyste oraz zadbane wnętrze domu.