Sztuczna trawa / Mata 4 mm na balkon, taras, do ogrodu – Pemba – ciemnozielona, antypoślizgowa, wodoodporna, na metry

Dostępne warianty
Wariant Cena Dostępność
150 cm 44,99 zł Niedostępny
300 cm 88,99 zł Dostępny
100 cm 29,99 zł Dostępny
133 cm 39,99 zł Dostępny
250 cm 74,99 zł Niedostępny
400 cm 118,99 zł Dostępny
200 cm 59,99 zł Dostępny
url_video_1080_1350
https://prod-carpeto-akeneo-assets.s3.eu-west-3.amazonaws.com/catalog/f/b/a/5/fba56b326a587ec6dbaacd1e6c1554f0e3d85972_video_product_1080x1350_pemba_moos.mp4
Dodatkowe informacje
Odpowiedni dla alergików, Przyjazny dla zwierząt, Łatwy w utrzymaniu, Odporny na warunki atmosferyczne, Łatwy montaż, Odporny na UV
Antypoślizgowy
Tak
Materiał
Syntetyczny
Kraj pochodzenia
Belgia
Wysokość runa [ mm ]
4
Wodoodporny
Włączony
Waga całkowita
0.8

Sztuczna trawa na balkon i taras – naturalny efekt bez wysiłku

Szukasz rozwiązania, które nada Twojej przestrzeni elegancki, naturalny wygląd i jednocześnie będzie maksymalnie praktyczne? sztuczna trawa Pemba 4 mm w kolorze ciemnozielonym to doskonały wybór na balkon, taras lub do ogrodu. Subtelny, głęboki odcień zieleni świetnie imituje naturalną trawę, a wytrzymała konstrukcja sprawia, że produkt idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Wytrzymała mata balkonowa do codziennego użytkowania

Sztuczna trawa 4 mm z kolekcji Pemba została zaprojektowana z myślą o trwałości i funkcjonalności. Niskie, zwarte runo zapewnia wysoką odporność na ścieranie i odkształcenia, dzięki czemu mata zachowuje estetyczny wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu. To idealne rozwiązanie jako mata na balkon, taras, ogród lub ciągi komunikacyjne.

Antypoślizgowa i odporna na warunki atmosferyczne

Ta mata sztuczna trawa jest w pełni przystosowana do użytku zewnętrznego. Jest wodoodporna, antypoślizgowa oraz odporna na promieniowanie UV i zmienne warunki pogodowe, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez cały rok. Specjalna struktura podkładu umożliwia skuteczny odpływ wody, co zapobiega jej zaleganiu na powierzchni.

Łatwy montaż i minimum pielęgnacji

Sztuczna trawa w rolce jest łatwa w układaniu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Można ją bez problemu przyciąć i dopasować do dowolnej powierzchni. Nie wymaga koszenia, podlewania ani nawożenia – do utrzymania czystości wystarczy zamiatanie lub spłukanie wodą. Sprzedaż na metry pozwala precyzyjnie dopasować ilość materiału do potrzeb.

Uniwersalne zastosowanie – trawa na balkon, taras i ogród

Dzięki swojej trwałości i naturalnemu wyglądowi trawa Pemba w kolorze zielonym sprawdzi się w wielu zastosowaniach. To świetny wybór do mieszkań, domów oraz przestrzeni użytkowych, gdzie liczy się estetyka, wygoda i odporność na intensywne użytkowanie.

Sprawdź również inne warianty z kolekcji Pemba dostępne w naszym sklepie i dopasuj idealne rozwiązanie do swojej przestrzeni.

Carpeto.pl ul. Krzycka 105 / 10 53-019 Wrocław PL Telefon: 71 880 83 50 E-mail: [email protected] Numer VAT: PL8992852838