Sztuczna trawa

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Duży balkon lub taras to miejsca, które w letnie wieczory będą doskonałą alternatywą na spędzanie wolnego czasu. Nie zapomnij jednak o aranżacji maksymalizującej komfort. Warto zadbać o swoje otoczenie, by czuć się swobodnie i przyjemnie w czasie relaksu i odpoczynku. sztuczna trawa może okazać się niezwykle pomocna w takich momentach.

Dywany, wykładziny i chodniki to nie wszystko, co oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Sztuczne trawy bywają równie przydatne. Zadbaliśmy zatem o to, by były one pod ręką dla osób szukających wyposażenia na zewnątrz. Przekonaj się o tym, że Carpeto to odważne propozycje i nieszablonowe pomysły z elegancją na każdą kieszeń.

Sztuczna trawa nie tylko na boisko

Czy trawa sztuczna na balkon to ten sam produkt, który spotykamy na obiektach sportowych? Otóż okazuje się, że mamy do czynienia z identyczną technologią. Sztuczna trawa na taras jest elementem, który doda zieleni w każdym bloku. W ten sposób zapewnisz lokatorom wspaniałe miejsce, dzięki któremu odpoczną po całym dniu obowiązków na świeżym powietrzu z książką lub lampką ulubionego wina.

Wykładzina trawa – kiedyś i dziś

Większość osób prawdopodobnie pamięta syntetyczne murawy sprzed kilkunastu lat, które były twarde, ostre i nieprzyjemne w dotyku. Otóż obecna sztuczna trawa na balkon jest perfekcyjnym odwzorowaniem naturalnej roślinności. Wszystko dzięki wiedzy projektantów i konstruktorów, którzy połączyli możliwości technologii z innowacyjnymi materiałami.

Nie musisz zatem przejmować się, że trawa na taras będzie dobrze wyglądać jedynie z daleka. Spraw swoim lokatorom już dziś niespodziankę i zaprojektuj wyjątkowy oraz niepowtarzalny kącik wypoczynkowy, który służyć będzie przez lata.