Akcesoria

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
  1. Siatka antypoślizgowa pod dywan ANTI-SLIP Siatka antypoślizgowa pod dywan ANTI-SLIP
    Siatka antypoślizgowa pod dywan ANTI-SLIP
    od 13,20  zł w tym VAT

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Chcesz zabezpieczyć dywan w pokoju dziecięcym lub zadbać o higienę chodnika w przedpokoju? Potrzebujesz narzędzi i preparatów pomagających w utrzymaniu czystości dywanów z długim włosiem? Prezentujemy niezawodne akcesoria dywanowe, które powinny znaleźć się w każdym domu.

Zobacz, co zespół Carpeto ma do zaoferowania. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia przy zakupach, z przyjemnością pomożemy na każdym etapie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś – niezależnie, czy chodzi o dywany do wielopiętrowego obiektu noclegowego, czy akcesoria dywanowe do prywatnych zastosowań.

Akcesoria dywanowe pozwalające utrzymać czystość

Posiadasz dywan w jadalni? Plamy po obiedzie to standard, którego ciężko się pozbyć. W salonie często można spotkać zabrudzenia po kawie lub przekąskach, które równie trudno usunąć tradycyjnymi metodami. Materiał uwielbia gromadzić tego typu skazy i niezwykle często utrudnia nam pozbycie się ich w efektywny sposób. Jeżeli chcesz się przed tym uchronić, sprawdź, co profesjonalni producenci akcesoriów dywanowych stworzyli w swoich laboratoriach i fabrykach, by pomóc Ci w walce z problemem. Posiadamy wiele akcesoriów i preparatów, dzięki którym zabiegi pielęgnacyjne oraz czyszczące będą o wiele szybsze i prostsze.

Zadbaj o estetykę i bezpieczeństwo

Wiekowy dywan z czasem może stracić swoje właściwości i przestanie trzymać się podłogi. Automatycznie zaczyna stanowić potencjalne zagrożenie dla gości lub lokatorów, ponieważ niezwykle łatwo jest się poślizgnąć z jego pomocą. Rozwiązaniem tego problemu są m.in. takie akcesoria dywanowe jak specjalna siatka lub mata, która przyklejona jest na wewnętrzną stronę. Dzięki niej masz pewność, że dywan przestanie podróżować po pokoju, a w sytuacji kryzysowej zagwarantuje użytkownikom stabilizację.

Szukasz czegoś więcej? Przygotowaliśmy wszystko, co zostało stworzone do pielęgnacji dywanów. Dysponujemy produktami, które sprawdziliśmy na sobie i wiemy, że działają. Skorzystaj z naszych doświadczeń i zainwestuj w akcesoria dywanowe, które ułatwią Ci życie.