Chodniki Podgumowane

Produkty 1-36 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Produkty 1-36 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Chodniki podgumowane

Antypoślizgowe chodniki podgumowane reprezentują najwyższy poziom funkcjonalności. Są powszechnie stosowane w nowoczesnych aranżacjach domów i mieszkań oraz tam, gdzie na podłodze dominują deski, panele, gres lub płytki ceramiczne. Wszystkie te posadzki są piękne i eleganckie, ale niestety… łatwo się na nich poślizgnąć.

Chodniki podgumowane są niedrogim rozwiązaniem tego problemu. Nie pozbawiają podłoża praktyczności i ładnego wyglądu, a przy tym zwiększają wygodę użytkowania.

  • Chodnik podgumowany jest uzupełniony o specjalną antypoślizgową warstwę, która zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się chodnika po podłodze.
  • Odpowiednio dobrany model spełnia również funkcję dekoracyjną. Produkty w naszej ofercie są dostępne w wielu modnych wzorach i kolorach.
  • Chodnik podgumowany doskonale przylega do podłoża, minimalizując ryzyko przewrócenia się. Będzie świetną opcją do domów z dziećmi i osobami starszymi, które mają problem z poruszaniem się.

Chodniki podgumowane w rozmaitych wersjach kolorystycznych

Lubisz kolorowe dodatki? Szukasz czarnego chodnika do przedpokoju? A może chcesz nieco rozjaśnić kuchnię lub korytarz? U nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze chodniki podgumowane w wielu modnych barwach i odcieniach. Możesz zdecydować się m.in. na model wzorzysty, w kolorze morza, ciemny i elegancki, albo jasny i optycznie powiększający pomieszczenie.

Podgumowany chodnik antypoślizgowy zabezpieczy Twoją podłogę przed kontaktem z wodą i błotem. Chroni posadzkę, zatrzymuje kurz i sierść zwierząt, a przy tym stanowi estetyczny dodatek do wnętrza. Oprócz tego jest bezproblemowy w czyszczeniu. Wykonany z włókien syntetycznych chodnik podgumowany wolno nasiąka płynami i nie traci kolorów pod wpływem częstego prania i promieniowania UV.