Chodniki Sznurkowe

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Chodniki sznurkowe

Chodniki sznurkowe rozpoznasz już na pierwszy rzut oka. Są tkane na płasko, dzięki czemu przywodzą na myśl tradycyjne tkaniny z płótna. Ich cecha wyróżniająca to brak puszystego, włochatego runa, które mogłoby przysporzyć problemów przy czyszczeniu. Wszystko to wpływa na ich wyjątkową praktyczność.

Chodnik sznurkowy jest najlepszym wyborem na korytarz. Położony w przedpokoju, na schodach, w holu - nada się wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu.

Oto najważniejsze zalety produktów z tej kategorii:

  • Idealne dla alergików - brak puszystego runa sprawia, że modele tkane na płasko nie gromadzą kurzu i zanieczyszczeń, a błoto, piasek czy sierść zwierząt nie wnikają w ich włókna.
  • Chodniki sznurkowe są ciasno plecione, dzięki czemu wolniej nasiąkają płynami. Nie pochłaniają substancji tłustych i barwiących, takich jak kawa czy wino.
  • Łatwo usuniesz z nich nawet uporczywe zabrudzenia - wystarczy, że użyjesz delikatnego detergentu lub wody z mydłem.
  • Nieprzeciętna wytrzymałość? Jak najbardziej! Chodnik sznurkowy nie zawiedzie Cię przez wiele lat nawet przy intensywnym użytkowaniu, częstym odkurzaniu i stawianiu ciężkich mebli.

Chodniki sznurkowe nie tylko do przedpokoju

Warto pamiętać, że chodniki sznurkowe są również dobrą propozycją do kuchni czy biura. Nie straszne im plamy z oleju czy śmietany, nie są zbyt wymagające w pielęgnacji. Będą odporne na przetarcia, odbarwienia i uszkodzenia mechaniczne. Można wycierać na nich obuwie, chodzić w obcasach - ich uniwersalność zdecydowanie przewyższa pozostałe modele dostępne na rynku.

Chodniki sznurkowe w ofercie Carpeto występują w kilku najczęściej wybieranych wariantach kolorystycznych. Postawiliśmy na barwy ziemi i odcienie neutralne takie jak brązy, beże i szarości, które pasują do praktycznie każdej aranżacji i wielkości pomieszczenia. Co więcej, zamówisz u nas swój wymarzony chodnik sznurkowy na metry - sam wybierzesz jego preferowaną długość i szerokość.