Chodniki Shaggy

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Chodniki shaggy

Włochate, miękkie chodniki shaggy to synonim komfortu. Ich puszysta struktura idealnie pasuje do wnętrz, w których chcemy chronić stopy przed chłodną, twardą podłogą. Piękny, modny wygląd chodników shaggy sprawdzi się m.in. w sypialni, przedpokoju, czy na schodach.

  • Ich długie i gęste włosie sprawia, że modele z tej kategorii ocieplają pomieszczenie i chronią bose stopy przed chłodem.
  • Chodniki shaggy często kładzie się przy łóżku w sypialni, a także w przedpokoju, aby stworzyć miły, przytulny klimat.
  • “Włochacze” można położyć np. na kafelkach, panelach, parkiecie.
  • Poza izolacją termiczną zapewniają również dobrą izolację akustyczną (wyciszają odgłosy kroków).
  • Chodniki shaggy w jednolitym kolorze dopełniają aranżację, tworząc z nią harmonijną, spójną całość.

Modele z dłuższym włosiem pozwalają stworzyć relaksującą atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi.

Chodniki shaggy na ogrzewanie podłogowe

Produkty z naszego asortymentu są certyfikowane, tkane maszynowo, bezpieczne w użytkowaniu i nadają się do stosowania na ogrzewanie podłogowe. Korzystając z naszej oferty, sam wybierasz preferowaną szerokość i długość chodnika wyrażoną w metrach bieżących.

Chodniki shaggy wykonane z polipropylenu są inwestycją na lata, gdyż cechuje je wysoki poziom odporności na zużycie. Mają doskonałe właściwości użytkowe. Ze względu na fakt, iż barwnik jest dodawany bezpośrednio do włókna podczas wytwarzania materiału, chodniki shaggy nie tracą koloru pod wpływem promieniowania UV.

Włókna syntetyczne dodatkowo nie przyciągają kurzu, odprowadzają wilgoć (będą odporne na powstawanie pleśni) i są bezproblemowe w czyszczeniu. Oczywiście korzystając z chodnika shaggy, warto pamiętać o jego regularnym odkurzaniu i usuwaniu plam. Wtedy będziemy mieć pewność, że zachowa swoją pierwotną formę i właściwości tworzywa.