Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka w 24h
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

Dywany 160 x 230 cm

Filtry

Kategoria
Popularne rozmiary

Dywany 160 x 230 cm

Prostokątne dywany 160 x 230 cm to sprawdzony wybór do dosyć długich ale wąskich pomieszczeń. Jeśli nasze wnętrze posiada niezbyt typowe wymiary, dywan 160 x 230 może okazać się strzałem w dziesiątkę. Cieszą się one dużą popularnością wśród osób poszukujących praktycznego elementu dekoracyjnego do mieszkania lub domu.

Ze względu na swoje wymiary sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak salon, jadalnia, sypialnia czy kuchnia oraz korytarz. Różnorodność wzorów, kolorów i faktur umożliwi wybór właściwego modelu z uwzględnieniem własnego gustu oraz potrzeb. Nasze dywany w rozmiarze 160 x 230 charakteryzują się nowoczesnym i modnym designem wpisującym się w obecne trendy aranżacyjne oraz uniwersalnymi motywami i kolorami.

Dywany 160 x 230 – idealne do salonu

Salon stanowi wizytówkę każdego domu. Nie dziwne więc, że wybór odpowiedniego dywanu to nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy szeroką ofertę dywanów 160 x 230 cm z przeznaczeniem do salonu, które z łatwością można dopasować do jego wielkości i układu, tak aby stał się jego ozdobą. Warto pamiętać, że dywan wcale nie musi zakrywać całej powierzchni podłogi, a nawet zdecydowanie lepiej gdy zakrywa tylko pewną część.

Dywan 160 na 230 cm naturalny czy syntetyczny?

Wybierając dywan 160 x 230 warto wziąć pod uwagę pomieszczenie w jakim będzie nam służyć. Najbardziej praktycznym wyborem będą dywany 160 x 230 cm wykonane z włókien syntetycznych. Syntetyczne dywany 160 x 230 są tańszym ale równie trwałym i solidnym zamiennikiem dywanów naturalnych. Mogą być to np. miłe w dotyku, miękkie i sprężyste dywany shaggy długowłose czy też dywany sznurkowe z niskim i gęsto tkanym runem.

Ogromną zaletą przemawiającą za zakupem dywanu160 x 230 jest wysoka odporność na zabrudzenia i niehigroskopijność. Sprawia to, że dywan syntetyczny możemy umiejscowić w miejscach intensywnie użytkowanych takich jak kuchnia bądź przedpokój, które narażone są na wilgoć i mocne zabrudzenia. Nie zapominajmy, że dywany syntetyczne są idealne dla alergików ponieważ nie przyciągają kurzu oraz roztoczy dzięki czemu dobrze sprawdzą się także w pokojach dziecięcych.

Sprawdź inne rozmiary dywanów: