Darmowy zwrot w ciągu 100 dni
Wysyłka maksymalnie do 48h (dni robocze)
Bezpłatna przesyłka od 299 zł
Tryb offline

Dywany 80 x 150 cm

Dywany 80 na 150 cm

Jest to jedna z największy kategorii dywanów w naszym sklepie internetowym. Bogata pod względem kolorów, deseni i motywów. Jest to najczęściej poszukiwana wielkość dywanów o mniejszych rozmiarach.

Dywany o wymiarach 80 na 150 cm sprawdzą się wręcz idealnie w niezbyt przestronnych wnętrzach. Dobrym wyborem na umiejscowienie takiego dywanu, będzie nowoczesna kuchnia niewielkich rozmiarów.

Dywan 80 x 150 cm – dobry wybór do pokoju dziecięcego

Dywan 80 x 150 z powodzeniem można umieścić w pokoju dziecięcym. Posiadamy dywany zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Mogą być to dywany geometryczne, przeznaczone dla nieco starszych dzieci, czy też dywany w bajkowe, kolorowe motywy.

Dywan powinien stanowić nie tylko ozdobę ale powinien zabezpieczać przed twardą i zimną podłogą w czasie zabaw. Niewielkie dywany 80 x 150 idealnie wpisują się w aranżację takiego pokoju, pełniąc rolę nie tylko ozdobną ale przede wszystkim wprowadzającą przytulny i wesoły klimat.

Dywan 80 x 150 – idealny dodatek aranżacyjny do przedpokoju

Mniejszy dywan 80 na 150 chętnie wybierany jest przez klientów na przedpokój bądź korytarz. W związku z tym, że jest to miejsce mocno eksploatowane warto postawić na odpowiedni syntetyczny materiał, ciemniejszy kolor oraz niskie runo, które pozwolą na łatwą i szybką pielęgnację dywanu.

Dywan 80 x 150 do przedpokoju powinien być wykonany z wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów. Doskonałym wyborem będą tutaj dywany syntetyczne czyli poliestrowe lub akrylowe oraz dywany płasko tkane czy też sznurkowe z ciasnym splotem uniemożliwiającym wnikanie brudu oraz kurzu w głąb dywanu.

Sklep internetowy Carpeto – największa oferta dywanów w różnych rozmiarach

Jeżeli poszukujesz dywanu 80 x 150 cm to w naszym sklepie online znajdziesz różnorodne wersje kolorystyczne oraz przeróżne wzory, a także chętnie wybierane prostokątne modele, które z łatwością można dopasować do większości pomieszczeń. Bogaty wybór kolorów pozwoli stworzyć Ci niepowtarzalny klimat we wnętrzu Twojego domu.

Sprawdź rekomendowane kategorie